Trwa wczytywanie produktów

Informacje o usłudze
Profesjonalne urządzenia i rozwiązania
  • Skorzystaj z naszej oferty wynajmu sprzętu eventowego do identyfikacji, personalizacji czy obsługi recepcji. Nasze urządzenia przetestowaliśmy na wielu wydarzeniach - nie zawiodą Cię w trudnej sytuacji.
Oferta wynajmu
  • Stwórz wymarzoną recepcję czy atrakcję eventową z wykorzystaniem naszego sprzętu. Wynajmiesz u nas gotowe mobilne lady recepcyjne, komputery i urządzenia mobilne a także sprzęt do identyfikacji - drukarki, kamery i czytniki.
Niezawodny sprzęt eventowy

Lady recepcyjne SmartBox

Produkowane przez nas lady, doskonale sprawdzają się na wszelkich wydarzeniach, a także na stoiskach targowych. Front lady jest podświetlany w dowolnym kolorze LED RGB. Wewnątrz lada oferuje dużo przestrzeni i półki na materiały czy sprzęt.

Komputery, Laptopy

Nowoczesne komputery i laptopy Lenovo oraz HP oferujemy do wynajmu firmom z branży eventowej. Istnieje możliwość przygotowania odpowiednich konfiguracji czy oprogramowania na potrzeby wydarzenia.

Smartfony

W naszej ofercie znajdziesz smartfony Samsung z aktualnym systemem Android. Chętnie przygotujemy też dedykowaną ankietę czy aplikację na urządzenia mobilne.

Tablety

Na magazynie czekają na Ciebie tablety Samsung oraz iPad Mini3. Doskonale sprawdzą się przy targach czy eventach - również z dedykowaną aplikacją.

Drukarki kart plastikowych

O kartach i drukarkach wiemy wszystko - chętnie doradzimy Ci wybór odpowiedniego modelu nie tylko do zakupu, ale również do wynajmu. W naszej ofercie wynajmu są sprawdzone drukarki Magicard Rio Pro oraz Evolis Zenius.

Drukarki etykiet

Małe, bardzo szybkie i bezproblemowe - takie są oferowane przez drukarki etykiet. Niski koszt etykiet oraz mobilność drukarki sprawiają, że ten sprzęt doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, ale także i w firmach.

Skanery kodów

Do wszelkich zastosowań, gdzie potrzebne jest czytanie kodów 1d (kreskowych) lub 2D (QR), oferujemy profesjonalne czytniki Datalogic QuickScan działające w wersji ręcznej lub stacjonarnej.

Kamery, statywy

Na potrzeby robienia dobrej jakości zdjęć do identyfikatorów czy legitymacji, mamy dostępne kamery HD ze statywami. Ich zaletą jest robienie wysokiej jakości zdjęć nawet w wewnętrznych pomieszczeniach, bez potrzeby stosowania dodatkowego oświetlenia.