Trwa wczytywanie produktów

Rejestracja uczestników:
Informacje o usłudze
System rejestracji uczestników
  • Ponad 11 lat współpracy z organizatorami i agencjami eventowymi pozwoliło nam na zebranie bezcennego doświadczenia. Po rozmowach z naszymi Klientami i obserwacji potrzeb nowoczesnych wydarzeń, stworzyliśmy system rejestracji gości spełniający wymagania ambitnych eventów.
Wybierz swój system rejestracji
  • Nie dajemy gotowego narzędzia, lecz zapewniamy kompleksowe wdrożenie, wsparcie i doradztwo. Proponujemy dwa tryby działania - skorzystanie z opcji Standard, czyli gotowego szablonu, szybkiego i ekonomicznego do wdrożenia, lub opcji Indywidualnej - szytej na miarę wydarzenia - z wdrożeniem serwisu wydarzenia, dowolnie rozbudowanego formularza i nieograniczonymi możliwościami.
Zobacz nasze referencje:

Rejestracja uczestników szyta na miarę

Formularz rejestracji online

Nowoczesny, czytelny i przyjazny dla użytkownika formularz możemy umieścić na wykonanej przez nas lub na gotowej już stronie wydarzenia, a także jako samodzielna strona rejestracji. Całkowita dowolność budowy formularza nie powoduje ograniczeń w zbieraniu niezbędnych danych uczestników.

Strona wydarzenia

Potrzebujesz nowoczesnej strony wydarzenia? Mamy w tym ogromne doświadczenie - wiemy jak zbudować witrynę, która będzie zawierała niezbędne elementy, a przy tym będzie przyjemna dla oka i podkreślająca styl wydarzenia.

Personalizowana komunikacja

Eventy tworzy się dla ludzi. Warto zadbać o profesjonalną komunikację z uczestnikami wydarzenia. W ramach systemu rejestracji dajemy możliwość takiej komunikacji poprzez e-mail (np. personalizowane mailingi z indywidualnym kodem QR), wiadomości sms, ankiety oraz akcje interaktywne podczas wydarzenia.

Raporty i statystyki

Narzędzia systemu rejestracji pozwalają na śledzenie na żywo postępów w rejestracji uczestników. Organizator wydarzenia otrzyma od nas pełne raporty oraz niezbędne statystyki.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Pracujemy z wyjątkowo wrażliwym materiałem - danymi osobowymi. Dlatego do ich ochrony przykładamy najwyższą wagę. Odpowiednia polityka bezpieczeństwa oraz technologia sprawiają, że możesz być spokojny o dane i informacje. Zadbamy również, aby uczestnicy zostali poinformowani o przetwarzaniu danych i wyrazili na to odpowiednie zgody.

Fakturowanie i płatności

Jeżeli za uczestnictwo lub dodatkowe opcje/atrakcje masz zamiar pobierać opłaty - wyręczymy Cię i zautomatyzujemy ten proces. Nasz system posiada pełną integrację z zaufanymi bramkami płatności PayU a także system automatycznego fakturowania - dzięki tej opcji zaoszczędzisz cenny czas.

Zarządzanie miejscami noclegowymi

Kolejny punkt, w którym możemy pomóc to automatyczne zarządzanie miejscami noclegowymi. W formularzu rejestracji uczestnik będzie mógł wybierać z dostępnych w ofercie wydarzenia miejsc noclegowych, określić termin i warunki pobytu oraz zapłacić za niego.

Warsztaty, atrakcje, ankiety

Wiemy, że każdy event jest inny. Dlatego jesteśmy otwarci na umieszczenie w zbudowanym dla Ciebie formularzu indywidualnych opcji takich jak zbieranie materiałów naukowych, oferowanie atrakcji, wycieczek czy otrzymywanie informacji o upodobaniach żywieniowych gości.