Trwa wczytywanie produktów

Moduły interaktywne:
Informacje o usłudze
Mamy wszystko, czego trzeba Twojej recepcji
  • Doświadczenie, oprogramowanie, sprzęt i zaangażowany personel - to wszystko, aby pierwsze wrażenie uczestników na Twoim wydarzeniu było jak najlepsze. Naszym celem jest organizacja procesu witania i rejestrowania uczestników tak, aby był on szybki, profesjonalny, nowoczesny i zgodny z RODO.
Jak stworzyć sprawną recepcję?
  • Jesteśmy przekonani, że mamy receptę na tworzenie eleganckich, sprawnych i bezproblemowych recepcji na eventach i chętnie się nią podzielimy. Aby dowiedziej się więcej, zachęcamy do przeczytania artykułu na naszym Blogu Ekspertów - Recepcja 2.0.
Zobacz nasze referencje:

Profesjonalna recepcja wydarzenia

Zaproszenia z indywidualnym QR kodem

Niezależnie czy zamawiasz u nas rejestrację gości online, czy korzystasz z opcji importu danych do recepcji, do Twoich uczestników możemy wysłać mailing z zaproszeniami z indywidualnymi kodami QR do szybkiej rejestracji.

Obecność uczestników

Na miejscu wydarzenia przywitamy gości skanując ich zaproszenia z kodem QR - w formie papierowego wydruku, czy na ekranie urządzenia mobilnego. Skan spowoduje automatyczne odnotowanie obecności. To najszybsza i najbardziej nowoczesna forma rejestracji.

Automatyczny wydruk ID

Zeskanowanie kodu może powodować również automatyczne wygenerowanie spersonalizowanego pliku do wydruku identyfikatora. Sam wydruk potrwa od 1 do 5 sekund w zależności od rodzaju identyfikatora.

Bezpieczeństwo danych

Ponieważ pracujemy na codzień z chronionymi danymi, jesteśmy na tym punkcie wyjątkowo ostrożni. Wszystkie powierzane nam dane są chronione zgodnie z najwyższymi standardami oraz w zgodzie z aktualnymi przepisami RODO.

Dostęp i raporty

Organizator wydarzenia może mieć pełny wzgląd do procesu rejestracji, aby monitorować jej postępy. Możemy też w ustalonych momentach generować wymagane raporty z recepcji.

Rejestracja na miejscu

Ponieważ lista gości zmienia się aż do ostatniej chwili, a nawet jeszcze w trakcie wydarzenia - jesteśmy na to przygotowani. W ramach naszej recepcji możemy dodawać nowych uczestników, zmieniać dane a także tworzyć stanowiska do samodzielnej rejestracji już na miejscu wydarzenia.

Kontrola dostępu

Jeżeli bezpieczeństwo i porządek są szczególnie ważne, możemy na Twoim wydarzeniu w prosty sposób wdrożyć kontrolę dostępu. Mobilne punkty kontrole w dowolnej ilości będą pozwalały weryfikować uprawnienia uczestników, dostęp do danych warsztatów czy innych atrakcji.

Dowolna forma recepcji

Twoją recepcję możemy zorganizować w wersji stacjonarnej, z użyciem odpowiedniego sprzętu, np. komputerów, czytników i drukarek, ale jeżeli nie potrzebujesz drukować identyfikatorów, a jedynie przywitać swoich gości i oznaczyć ich obecność, możemy to zorganizować w formie mobilnej, z użyciem smartfonów z odpowiednią aplikacją.