Trwa wczytywanie produktów

Informacje o usłudze
Lista gości zmienia się do ostatniej chwili!
  • Zapomnij o dopisywaniu nazwisk mazakiem czy o brakujących identyfikatorach dla ważnych gości! Dla organizatorów, którzy tworzą własną recepcję podczas konferencji i chcą, aby proces rejestracji przebiegł sprawnie i profesjonalnie - oferujemy Cardilla LivePrinting.
Co obejmuje LivePrinting?
  • Zapewniamy personalizację Twoich identyfikatorów w ostatniej chwili, tuż przed wydarzeniem, a następnie obecność na Twojej recepcji. Budujemy stanowisko, gdzie możemy poprawić błędne oraz dodrukować brakujące lub zgłoszone w ostatniej chwili identyfikatory.
Zobacz nasze referencje:

Personalizacja na Twoim wydarzeniu

Wybierz swój format

Usługa LivePrinting jest dostępna dla plastikowych identyfikatorów: ISO 86x54mm oraz XXL 87x124mm (tylko w wersji błyszczącej). Możemy też personalizować identyfikatory papierowe oraz dowolne ID za pomocą samoprzylepnych etykiet.

Wydruk w 5 sekund

Na miejscu wydarzenia zapewniamy ekspresową obsługę - sam wydruk identyfikatora z personalizacją trwa 5 sek, natomiast całość obsługi z wprowadzeniem danych nie zajmie więcej niż 20 sekund.

Otwarta lista gości

Każdy, kto choć raz organizował wydarzenie wie, że zmiany w liście uczestników trwają do ostatniej chwili. Dzięki naszej usłudze nie musisz się już martwić zamawianiem personalizacji identyfikatorów z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Profesjonalizm

Nie pozwolimy, aby w identyfikatorach gości pojawiły się błędy czy braki. Zapomnimy też o wpisywaniu dodatkowych nazwisk pisakiem. Stawiamy na profesjonalizm i zgodność z RODO dzięki naszym prezenterom na identyfikatory.