Trwa wczytywanie produktów

Lady recepcyjne i meble:
Informacje o usłudze
Profesjonalne lady i meble eventowe
  • Na potrzeby Waszych profesjonalnych wydarzeń wyprodukowaliśmy serię mebli eventowych. Meble produkowane przez Cardilla możesz zarówno zakupić, jak i wynająć. Meble oprócz podświetleń LED wyposażamy w urządzenia, np. router LTE, czytnik RFID, czy inne.
Zaprojektowane, aby sprawdzały się na eventach
  • Nasze lady i meble doskonale sprawdzą się zarówno na stoisku targowym, na recepcji konferencyjnej, czy podczas wszelkich innych wydarzeń. Dzięki lekkim konstrukcjom i wmontowanym kółkom meble są mobilne i bardzo łatwe do ich przemieszczania. Przykładową recepcję można dyskretnie i szybko usunąć na zaplecze i tam zdemontować. Meble są wyposażone w pokrowce do bezpiecznego transportowania.
Seria mebli Cardilla Smart to:

Lady recepcyjne SmartBOX

Nasze mobilne lady doskonale sprawdzają się na wszelkich wydarzeniach gdzie potrzebujesz mobilnej recepcji, a także na stoiskach targowych i promocjach. Front lady jest podświetlany w jednym z 16 kolorów LED. Lada BOX ma wymiar 100x100x60cm i jest odpowiednia dla 2 osób.

Standy podświetlane SmartSTAND

Prosty stand o wymiarach 40x40x100cm z blatem podświetlanym w jednym z 16 kolorów LED. Może służyć jako stand promocyjny, podstawę prezentacyjną na produkty czy mobilny punkt rejestracji lub kontroli. Przy zastosowaniu gabloty z plexi, stand pełni również funkcję urny.

Recepcja interaktywna SmartDESK

DESK to interaktywna i mobilna lada recepcyjna z zabudowanym ekranem LED 4K 65". Lada ma wymiary 150x100x60cm i jest odpowiednia dla 3 osób. Na ekranie możemy wyświetlić prezentację, film lub grafikę twojej firmy lub wydarzenia.

Stand interaktywny SmartTOTEM

Interaktywny totem, stand multimedialny o ogromnej liczbie zastosowań. Totem ma wbudowany komputer z wifi, kamerę HD, czytenik kodów kreskowych i QR oraz ekran dotykowy o przekątnej 24". Stand pełni funkcję ankiety, fotobudki, punktu rejestracji lub punktu networkingowego.