Trwa wczytywanie produktów

Lady recepcyjne i meble:
Informacje o usłudze
Profesjonalne lady i meble eventowe
  • Na potrzeby Waszych profesjonalnych wydarzeń wyprodukowaliśmy serię mebli eventowych. Meble produkowane przez Cardilla możesz zarówno zakupić, jak i wynająć. Meble oprócz podświetleń LED wyposażamy w urządzenia, np. router LTE, czytnik RFID, czy inne.
Tam, gdzie ich potrzebujesz
  • Nasze lady i meble doskonale sprawdzą się zarówno na stoisku targowym, na recepcji konferencyjnej, czy podczas wszelkich innych wydarzeń. Dzięki lekkim konstrukcjom i wmontowanym kółkom meble są mobilne i bardzo łatwe do ich przemieszczania. Przykładową recepcję można dyskretnie i szybko usunąć na zaplecze i tam zdemontować. Meble są wyposażone w pokrowce do bezpiecznego transportowania.
Seria mebli Cardilla Smart to:

Lady recepcyjne SmartBOX

Produkowane przez nas lady, doskonale sprawdzają się na wszelkich wydarzeniach, a także na stoiskach targowych. Front lady jest podświetlany w dowolnym kolorze LED RGB. Wewnątrz lada oferuje dużo przestrzeni i półki na materiały czy sprzęt.

Standy podświetlane SmartSTAND

Nowoczesne komputery i laptopy Lenovo oraz HP oferujemy do wynajmu firmom z branży eventowej. Istnieje możliwość przygotowania odpowiednich konfiguracji czy oprogramowania na potrzeby wydarzenia.

Recepcja interaktywna SmartDESK

W naszej ofercie znajdziesz smartfony Samsung z aktualnym systemem Android. Chętnie przygotujemy też dedykowaną ankietę czy aplikację na urządzenia mobilne.

Stand interaktywny SmartTOTEM

Na magazynie czekają na Ciebie tablety Samsung oraz iPad Mini3. Doskonale sprawdzą się przy targach czy eventach - również z dedykowaną aplikacją.