Trwa wczytywanie produktów

Informacje o produkcie:
Hologramy
  • Wybierz swój wzór hologramu z pośród 15 dostępnych u nas wzorów (zobacz instrukcję). Część hologramów występuje w gotowych, określonych formatach i kształtach, a część możesz zamówić w dowolnym kształcie i formacie. Podłużny hologram może doskonale posłużyć jako plomba bezpieczeństwa.
Nanoszenie hologramów
  • Skorzystaj z naszej usługi automatycznego nanoszenia hologramów na karty plastikowe, karnety lub inne materiały!
Pomoc i wytyczne
Pliki graficzne
  • Plik wektorowy CDR lub PDF.
Wizualizacja
  • Po przesłaniu logo, nasz grafik przygotuje dla Ciebie wizualizację hologramu.
Pliki pomocnicze:

Zamów w 3 prostych krokach:
1 Wybierz Parametry
Wzór hologramu
Rozmiar hologramu
Rodzaj znakowania
Numeracja
+ Wybierz Opcje
2 Wybierz Ilość
Wybierz całkowitą ilość zamawianego produktu, klikając na odpowiedni nakład:
Uzyskaj rabat od tych cen!
Załóż konto/Zarejestruj się lub skontaktuj się z nami
Potrzebujesz większego nakładu?
Prześlij zapytanie o kalkulację.
3 Termin realizacji:

Termin realizacji
dni roboczych
Bezpłatna wysyłka lub odbiór:
Zbyt długi termin?

Podsumowanie
Łączny koszt zamówienia
netto
brutto
Kreator online
Wybierz szablon!
Czemu nasze hologramy?

Prestiż i bezpieczeństwo
Nasze hologramy oferujemy w 15 różnych wzorach holograficznych, a także w wielu formatach i kształtach Hologram doskonale nadaje się do zabezpieczenia nie tylko legitymacji ze zdjęciem, czy przepustek, ale również certyfikatów, dyplomów, biletów i innych druków. Hologram nie tylko zabezpiecza oznakowany materiał przed podrobieniem, ale także znacznie podnosi jego prestiż. Podłużne hologramy mogą doskonale sprawdzać się jako plomby zabezpieczające.

Znakowanie i numeracja hologramu
Zamówione przez Ciebie hologramy oznakujemy Twoim logo zgodnie z zatwierdzoną wizualizacją - masz pewność że wykonamy tylko zamówioną przez Ciebie ilość, oraz że nikt inny nie będzie mógł posługiwać się takim wzorem hologramu. Nadruk na hologramach wykonujemy w 4 dostępnych kolorach. Możliwa jest również numeracja hologramów.

Szybka produkcja hologramów
Jako producent hologramów, oferujemy ekspresowe terminy realizacji. Miejscem naszej siedziby jest Warszawa, natomiast produkcja niedaleko od Warszawy. Jeżeli termin standardowy będzie dla Ciebie za długi - możesz wybrać termin Ekspres. Wśród kilku opcji przesyłki znajdziesz tą wygodną dla siebie. Pamiętaj, że standardem jest u nas zawsze bezpłatna dostawa kurierem!

Wyceniaj i zamawiaj online
Cena hologramów nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą, ponieważ możesz ją zawsze sprawdzać na naszej stronie. Dzięki nowoczesnemu systemowi, możesz wyceniać i zamawiać hologramy online. Porozmawiaj z nami na temat Twojego konta z rabatem!