Trwa wczytywanie produktów

Informacje o produkcie:
Hologramy
  • Wybierz swój wzór hologramu z pośród 15 dostępnych u nas wzorów (zobacz instrukcję). Część hologramów występuje w gotowych, określonych formatach i kształtach, a część możesz zamówić w dowolnym kształcie i formacie. Podłużny hologram może doskonale posłużyć jako plomba bezpieczeństwa.
Nanoszenie hologramów
  • Skorzystaj z naszej usługi automatycznego nanoszenia hologramów na karty plastikowe, karnety lub inne materiały!
Pomoc i wytyczne
Pliki graficzne
  • Plik wektorowy CDR lub PDF.
Wizualizacja
  • Po przesłaniu logo, nasz grafik przygotuje dla Ciebie wizualizację hologramu.
Pliki pomocnicze:

Zamów w 3 prostych krokach:
1 Wybierz Parametry
Wzór hologramu
Rozmiar hologramu
Rodzaj znakowania
Numeracja
+ Wybierz Opcje
2 Wybierz Ilość
Wybierz całkowitą ilość zamawianego produktu, klikając na odpowiedni nakład:
Uzyskaj rabat od tych cen!
Załóż konto/Zarejestruj się lub skontaktuj się z nami
Potrzebujesz większego nakładu?
Prześlij zapytanie o kalkulację.
3 Termin realizacji:

Termin realizacji
dni roboczych
Bezpłatna wysyłka lub odbiór:
Zbyt długi termin?

Podsumowanie
Łączny koszt zamówienia
netto
brutto
Kreator online
Wybierz szablon!
Czemu nasze hologramy?

Hologramy Warszawa - Prestiż i bezpieczeństwo
Nasze hologramy oferujemy w 15 różnych wzorach holograficznych, a także w wielu formatach i kształtach Hologram doskonale nadaje się do zabezpieczenia nie tylko legitymacji ze zdjęciem, czy przepustek, ale również certyfikatów, dyplomów, biletów i innych druków. Hologram nie tylko zabezpiecza oznakowany materiał przed podrobieniem, ale także znacznie podnosi jego prestiż. Podłużne hologramy mogą doskonale sprawdzać się jako plomby zabezpieczające.

Znakowanie i numeracja hologramu
Zamówione przez Ciebie hologramy oznakujemy Twoim logo zgodnie z zatwierdzoną wizualizacją - masz pewność że wykonamy tylko zamówioną przez Ciebie ilość, oraz że nikt inny nie będzie mógł posługiwać się takim wzorem hologramu. Nadruk na hologramach wykonujemy w 4 dostępnych kolorach. Możliwa jest również numeracja hologramów.

Hologramy producent - Szybka produkcja
Jako producent hologramów, oferujemy ekspresowe terminy realizacji. Miejscem naszej siedziby jest Warszawa, natomiast produkcja niedaleko od Warszawy. Jeżeli termin standardowy będzie dla Ciebie za długi - możesz wybrać termin Ekspres. Wśród kilku opcji przesyłki znajdziesz tą wygodną dla siebie. Pamiętaj, że standardem jest u nas zawsze bezpłatna dostawa kurierem!

Wyceniaj i zamawiaj online
Cena hologramów nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą, ponieważ możesz ją zawsze sprawdzać na naszej stronie. Dzięki nowoczesnemu systemowi, możesz wyceniać i zamawiać hologramy online. Porozmawiaj z nami na temat Twojego konta z rabatem!