Trwa wczytywanie produktów

Personalizacja
Wybierz podkategorię:

 

Personalizacja kart - dowiedz się więcej:

Personalizacja płaska
Popularna personalizacja płaska jest wykonywana techniką termosublimacji na specjalnych drukarkach do kart plastikowych lub techniką DOD (personalizacja utrwalana UV) przy personalizacji większych nakładów kart. Personalizowane mogą być dowolne dane - numeracje, nazwiska, kordy kreskowe i wiele innych. 

Embossing, czyli personalizacja wypukła
Personalizacja wypukła kart plastikowych, inaczej embossing są znane wszystkim doskonale z kart bankowych czy kredytowych. Dane są trwale wytłoczone na karcie oraz pokryte specjalną folią w czterech dostępnych kolorach. Embossing na kartach plastikowych powoduje, że nabierają one eleganckiego wyglądu i podkreśla ich prestiż.

Magazynowanie i sukcesywna personalizacja
Zamówione karty możemy bezpłatnie przechowywać w naszym Dziale Personalizacji, a następnie systematycznie personalizować i wysyłać do Ciebie, lub bezpośrednio do Twoich Klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Klient czeka znacznie krócej na swoją spersonalizowaną kartę, a koszt jednostkowy wyprodukowanej karty jest znacznie niższy!

Wyceniaj i zamawiaj online
Cena kart plastikowych, a także opcji dodatkowych, jak personalizacja już nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą, ponieważ możesz ją zawsze sprawdzać na naszej stronie. Dzięki nowoczesnemu systemowi, możesz wyceniać i zamawiać karty i usługi personalizacji online. Porozmawiaj z nami na temat Twojego konta z rabatem!