Trwa wczytywanie produktów

Karty plastikowe
Wybierz podkategorię:

 

Karty plastikowe - dowiedz się więcej...

Druk cyfrowy kart - małe i średnie nakłady
Jako producent kart plastikowych, wyspecjalizowaliśmy się w małych i średnich nakładach, tworząc najbardziej wyspecjalizowaną w polsce tego typu produkcję cyfrową kart PCV. Druk kart odbywa się na profesjonalnych, skalibrowanych urządzeniach EPSON Pro w rozdzielczości 1440dpi, dzięki czemu jakość wydruku jest najwyższa, nawet przy najmniejszych zamówieniach.

Multum zastosowań
Produkowane przez nas karty plastikowe mogą służyć jako karty stałego klienta, karty klubowe, karty lojalnościowe, karty z kodami dostępowymi a także wiele, wiele więcej. Karty z nadrukiem mogą być także doskonałą wizytówką Twojej firmy, a także pełnić funkcję trwałych identyfikatorów czy legitymacji.

Karty plastikowe ekspres - Szybka produkcja, szybka dostawa
Jako producent kart PCV, gwarantujemy ekspresowe terminy realizacji - druk kart plastikowych nawet w 24h! Nasza siedziba mieści się w Warszawie, natomiast produkcja niedaleko od Warszawy. Jeżeli termin standardowy będzie dla Ciebie za długi - możesz wybrać termin Ekspres. Wśród kilku opcji przesyłki znajdziesz tą wygodną dla siebie. Pamiętaj, że standardem jest u nas zawsze bezpłatna dostawa kurierem!

Wyceniaj i zamawiaj online
Cena kart plastikowych nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą, ponieważ możesz ją zawsze sprawdzać na naszej stronie. Wycena kart plastikowych jest dostępna 24h na dobę w systemie Cardilla. Porozmawiaj z nami na temat Twojego konta z rabatem!