Trwa wczytywanie produktów

Identyfikatory
Wybierz podkategorię:

 

Czemu identyfikatory plastikowe?

Różne formaty, różne zastosowania
Identyfikatory laminowane 86x54mm w postaci karty plastikowej sprawdzają się doskonale na wszelkiego rodzaju konferencjach czy wyjazdach. Identyfikatory eventowe, w większych formatach XL oraz XXL są idealne, jeśli potrzebujesz zmieścić na karcie więcej informacji - np. agendę lub mapę. Przetestuj też nasz najnowszy i największy format - identyfikatory A6! Formaty ISO 86x54mm oraz XXL 87x124mm pozwalają na późniejszą personalizację identyfikatora na drukarkach do kart plastikowych obsługujących format ISO/CR80 lub XXL. To daje nam możliwość personalizacji identyfikatorów tuż przed planowanym wydarzeniem lub na miejscu, już podczas jego trwania. Identyfikator ze smyczą to doskonały komplet - produkujemy smycze dopasowane do identyfikatorów - również podwójne (z dwoma karabińczykami). Zamawiając u nas identyfikatory na smyczy, masz gwarancję dopasowania kolorystycznego.

Plastikowe lepsze niż papierowe
Identyfikatory PCV mają kilka zalet wobec papierowych identyfikatorów. Poza wspomnianą personalizacją gotowych już identyfikatorów, plastikowe karty są przede wszystkim trwałe i wodoodporne – nie pogniotą się i nie zamokną – dlatego doskonale nadają się jako identyfikatory na konferencję, wyjazd incentive, czy na inne eventy. Nie trzeba też inwestować w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak plastikowe etui – wystarczy przypiąć identyfikatory do smyczy.

Szybka produkcja, szybka dostawa
Jako producent identyfikatorów gwarantujemy ekspresowe terminy realizacji - druk identyfikatorów nawet w 24h! Nasza siedziba mieści się w Warszawie, natomiast produkcja niedaleko od Warszawy. Jeżeli termin standardowy będzie dla Ciebie za długi - możesz wybrać termin Ekspres. Wśród kilku opcji przesyłki znajdziesz tą wygodną dla siebie. Pamiętaj, że standardem jest u nas zawsze bezpłatna dostawa kurierem!

Wyceniaj i zamawiaj online
Cena identyfikatorów nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą, ponieważ możesz ją zawsze sprawdzać na naszej stronie. Dzięki nowoczesnemu systemowi, możesz wyceniać i zamawiać identyfikatory online. Porozmawiaj z nami na temat Twojego konta z rabatem!