Trwa wczytywanie produktów

Identyfikatory plastikowe
Wybierz podkategorię:

 

Czemu identyfikatory plastikowe?

Identyfikatory eventowe, Identyfikatory na konferencję - Różne formaty, różne zastosowania
Identyfikatory laminowane 86x54mm w postaci karty plastikowej sprawdzają się doskonale na wszelkiego rodzaju konferencjach czy wyjazdach. Identyfikatory eventowe w większych formatach XL oraz XXL są idealne, jeśli potrzebujesz zmieścić na karcie więcej informacji - np. agendę lub mapę. Przetestuj też nasz najnowszy i największy format - identyfikatory A6! Formaty ISO 86x54mm oraz XXL 87x124mm pozwalają na późniejszą personalizację identyfikatora na drukarkach do kart plastikowych obsługujących format ISO/CR80 lub XXL. To daje nam możliwość personalizacji identyfikatorów tuż przed planowanym wydarzeniem lub na miejscu, już podczas jego trwania. Identyfikator na smyczy to doskonały komplet - produkujemy smycze dopasowane do identyfikatorów - również podwójne (z dwoma karabińczykami). Zamawiając u nas identyfikatory ze smyczą, masz gwarancję dopasowania kolorystycznego. Jako producent identyfikatorów, oferujemy najlepsze terminy i warunki na wykonanie badge'y na wydarzenia - identyfikatory z agendą.

Identyfikatory PCV - Plastikowe lepsze niż papierowe
Identyfikatory PCV mają kilka zalet wobec papierowych identyfikatorów. Poza wspomnianą personalizacją gotowych już identyfikatorów, plastikowe karty są przede wszystkim trwałe i wodoodporne – nie pogniotą się i nie zamokną – dlatego doskonale nadają się jako identyfikatory na konferencję, wyjazd incentive, czy na inne eventy. Nie trzeba też inwestować w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak plastikowe etui – wystarczy przypiąć identyfikatory do smyczy.

Szybka produkcja, szybka dostawa
Jako producent identyfikatorów gwarantujemy ekspresowe terminy realizacji - druk identyfikatorów nawet w 24h! Nasza siedziba mieści się w Warszawie, natomiast produkcja niedaleko od Warszawy. Jeżeli termin standardowy będzie dla Ciebie za długi - możesz wybrać termin Ekspres. Wśród kilku opcji przesyłki znajdziesz tą wygodną dla siebie. Pamiętaj, że standardem jest u nas zawsze bezpłatna dostawa kurierem!

Wyceniaj i zamawiaj online
Cena identyfikatorów nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą, ponieważ możesz ją zawsze sprawdzać na naszej stronie. Dzięki nowoczesnemu systemowi, możesz wyceniać i zamawiać identyfikatory online. Porozmawiaj z nami na temat Twojego konta z rabatem!