Trwa wczytywanie produktów

Identyfikatory aluminiowe
Wybierz podkategorię:

 

Czemu identyfikatory aluminiowe?

Identyfikatory metalowe - prestiżowa identyfikacja w miejscu sprzedaży
Jeżeli stawiasz na najwyższy poziom obsługi Klienta, wybierz nasze identyfikatory aluminiowe. Sprawdzą się one w hotelach, bankach, sklepach, na repecji czy na evencie - wszędzie tam gdzie kluczowa jest odpowiednia komunikacja. Produkcja identyfikatorów to nasza specjalność od ponad 10 lat - wykonujemy je z aluminium i plastiku - dzięki temu są lekkie i eleganckie. Identyfikatory na magnes nie uszkodzą ubioru, do którego będą przymocowane.

Identyfikatory z okienkiem - sprytne rozwiązanie na rotację pracowników
w instytucjach gdzie występuje duża rotacja pracowników, polecamy zastosowanie identyfikatorów typu 'Window' ze sprytnym systemem wymiany danych. Takie identyfikatory z okienkiem można przygotować w kilka chwil, a w przypadku odejścia pracownika identyfikator może służyć dalej kolejnej osobie.

Szybka produkcja, szybka dostawa
Jako producent identyfikatorów gwarantujemy ekspresowe terminy realizacji - druk identyfikatorów nawet w 24h! Nasza siedziba mieści się w Warszawie, natomiast produkcja niedaleko od Warszawy. Jeżeli termin standardowy będzie dla Ciebie za długi - możesz wybrać termin Ekspres. Wśród kilku opcji przesyłki znajdziesz tą wygodną dla siebie. Pamiętaj, że standardem jest u nas zawsze bezpłatna dostawa kurierem!

Wyceniaj i zamawiaj online
Cena identyfikatorów nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą, ponieważ możesz ją zawsze sprawdzać na naszej stronie. Dzięki nowoczesnemu systemowi, możesz wyceniać i zamawiać identyfikatory online. Porozmawiaj z nami na temat Twojego konta z rabatem!