Trwa wczytywanie produktów

Drukarki, materiały, programy
Wybierz podkategorię:

 

Drukarki do kart plastikowych Warszawa - dowiedz się więcej...

Drukuj i personalizuj karty plastikowe
Jako dystrybutor drukarek do kart plastikowych, wiemy o nich wszystko. Profesjonalnie doradzimy, kiedy zakup drukarki będzie dla Ciebie opłacalny, a kiedy lepiej skorzystać z naszych usług druku czy personalizacji. Wiemy także doskonale, który model z dostępnych na rynku drukarek do kart PCV wybrać.

Sprawdzone rozwiązania druku
Działając na rynku ponad 10 lat jako producent kart plastikowych, poznaliśmy dokładnie która oferta na drukarki do kart jest najlepsza i wybraliśmy dla Państwa modele firm Evolis oraz Magicard. Drukarki do kart plastikowych znajdą zastosowanie w punktach obsługi Klienta, sklepach a także biurach. Oprócz samej sprzedaży drukarki do kart PCV, wdrażamy kompleksowe rozwiązania druku identyfikatorów wraz ze zdjęciami, czy wydawania kart lojalnościowych z niezbędnym do tego oprogramowaniem.

Sprzedaż materiałów do drukowania kart plastikowych
W naszej stałej ofercie znajdziesz pełen wybór oryginalnych akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek Magicard oraz Evolis. Do Twojej dyspozycji są taśmy termosublimacyjne do drukarek, zestawy czyszczące, karty plastikowe z nadrukiem oraz czyste (białe) a także wiele dodatkowych akcesoriów.

Wyceniaj i zamawiaj online
Ceny drukarek do kart plastikowych nigdy nie będą dla Ciebie tajemnicą, ponieważ możesz ją zawsze sprawdzać na naszej stronie. Wycena drukarek, kart plastikowych i innych materiałów jest dostępna 24h na dobę w systemie Cardilla. Porozmawiaj z nami na temat Twojego konta z rabatem!