Trwa wczytywanie produktów

Polityka ekologiczna w Cardilla

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność miała jak najmniejszy wpływ na środowisko, jak to tylko możliwe.


Segregacja i utylizacja
Zarówno w pracy biurowej, jak i przede wszystkim na produkcji, dbamy o ścisłą segregację. Dzięki odpowiedniej umowie z firmą recyklingową, nie tylko środowisko jest bezpieczne, ale również dane zawarte na kartach i identyfikatorach, ponieważ są one trwale niszczone.

Ograniczenie zużycia plastiku
W przypadku naszych mebli eventowych, folię stretch zamieniliśmy na pokrowce wielorazowego użytku. Staramy się świadomie zużywać jak najmniej papieru, a przede wszystkim folii i tworzyw sztucznych.

Ekologiczne produkty
Nowe technologie zapewniają nowoczesne, przetworzone i ekologiczne materiały, z których możemy tworzyć EKO produkty. Odkryj nasz dział eko produktów, w którym znajdziesz m.in. smycze na taśmie wykonanej z przetworzonych butelek PET lub EKO karty PCV, które dzięki specjalnej chemii rozłożą się w naturalnych warunkach w ciągu 4 lat, zamiast około 400 lat!

Świeże pomysły dla środowiska
Na wydarzeniach wprowadzamy również ekologiczne trendy, np. urny na zwrot użytych identyfikatorów, które w pełni recyklingujemy.

Również chcesz być EKO? Pamiętaj, że wszystkie wykonane przez nas, zużyte materiały możesz do nas dostarczyć lub wysłać a my zupełnie bezpłatnie poddamy je recyklingowi i być może część z elementów będziemy mogli przetworzyć lub wykorzystać ponownie!