Trwa wczytywanie produktów

Grafika w Cardilla

Tutaj dowiesz się jak przygotować pliki, jak zamówić projekt i gdzie znaleźć pomoc w sprawach graficznych.


Jak przygotować pliki?
Ponieważ każdy produkt rządzi się swoimi prawami, nie jesteśmy w stanie przygotować ogólnej instrukcji. Aby jak najbardziej uprościć Wam zadanie, w każdym produkcie przygotowaliśmy sekcję 'Pomoc i wytyczne', gdzie opisaliśmy jasno jakich plików potrzebujemy do druku. W tej samej sekcji znajdziesz zawsze czytelną, pełną instrukcję, makietę oraz przykładowe, poprawne pliki do druku.

Kolorystyka
Przygotowywane do druku pliki powinny być w kolorystyce CMYK. Pamiętaj jednak o tym, że większość naszych produktów laminowana jest w wysokiej temperaturze lub drukowana jest techniką termotransferu, dlatego kluczowe jest określenie podstawowych kolorów jako Pantone, abyśmy mogli zweryfikować ich poprawność. Pamiętaj, że przy ważnych realizacjach zawsze możesz skorzystać z opcji wydruku próbnego, który oferujemy.

Personalizacja
Nasz dział graficzny/DTP specjalizuje się w realizacji wydruków seryjnych i generowaniu skomplikowanej personalizacji. W każdym produkcie, który oferuje personalizację, masz możliwość wyboru sposobu, w jaki dostarczysz do nas pliki i dane.

Potrzebujesz pomocy?
Zawsze, kiedy masz wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji - możesz przed realizacją wysłać nam pliki do sprawdzenia, zapytać o szczegóły czy poprosić o więcej wytycznych. Jeżeli nie masz gotowego projektu graficznego, nasz designer z przyjemnością przygotuje go dla Ciebie.

Web Design
Nasz dział kreatywny zajmuje się szeroko pojętym web design. Na potrzeby obsługiwanych przez nas wydarzeń, projektujemy nowoczesne i 'user friendly' strony internetowe, formularze czy atrakcyjne mailingi HTML.