Trwa wczytywanie produktów

Poznaj się lepiej z Cardilla!

Dziękujemy, że doceniasz naszą ciężką pracę i odwiedzasz naszą stronę! Dowiedz się w kilku krótkich punktach skąd się wzięliśmy, dokąd zmierzamy i dlaczego potrzebujemy Ciebie, aby dalej się rozwijać. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań identyfikacyjnych dla branży reklamowej i eventowej. To jest to, co kochamy i co robimy najlepiej.


Tak się to zaczęło...
Zajęło nam to ponad 12 lat, żeby znaleźć się w tym miejscu. Zaczęliśmy w styczniu 2008 roku jako jednoosobowa firma reklamowa. Szybko znaleźliśmy swoje miejsce w branży, zakochując się w produkcji różnego rodzaju kart, legitymacji i identyfikatorów. Poszło nieźle, bo już w 2009 stworzyliśmy wyspecjalizowany serwis 'identyfikatory.biz' - pierwowzór marki Cardilla, która powstała oficjalnie w 2016 roku. Wtedy właśnie uruchomiliśmy nowoczesną stronę z możliwością wyceny i zamawiania online. Od tego czasu znacznie rozwinęliśmy nasze profesjonalne usługi, aby oferować nie tylko produkty, ale kompleksowe rozwiązania, które sprawdzą się na Twoim wydarzeniu.

Dokąd zmierzamy?
Naszym celem jest być profesjonalnym partnerem i kompleksowym dostawcą w dziedzinie identyfikacji dla branży reklamowej i eventowej. Chcemy zaskakiwać Was na codzień nowymi rozwiązaniami oraz możliwie najwyższą jakością obsługi Klienta. Cenimy sobie przyjacielskie relacje, jakie udało nam się zbudować z wieloma firmami. Dokąd zmierzamy? W stronę ambitnych projektów, nowoczesnych rozwiązań i satysfakcji z osiągnięć!

Nasze produkty - pokochaj je tak jak my!
Aby ułatwić Ci działania, stowrzyliśmy stronę z modułem wyceny i zamawiania online. Sprawdź, jakie to wygodne i proste, zakładając konto, a my przydzielimy Ci do niego indywidualny rabat! Chcemy, abyś poznał nasze produkty na żywo, dlatego też oferujemy wysyłkę bezpłatnego zestawu próbek. Udostępniliśmy kilka form płatności, m.in. PayU, PayPal, tradycyjne przelewy czy pobranie, aby każdy znalazł opcję wygodną dla siebie.

Usługi Cardilla - Twój event może być lepszy z nami
Widzieć jak nasze rozwiązania eventowe sprawdzają się w praktyce, na żywo - to dla nas największa satysfakcja. Dlatego wkładamy całą naszą energię w rozwój rozwiązań zautomatyzowanych recepcji, sprawdzonego i kompleksowego systemu rejestracji oraz innowacyjnych modułów. Zbudowaliśmy dedykowane meble z elementami technologii smart, których na rynku brakowało a także magazyn niezawodnego sprzętu. W czym Tobie możemy pomóc?

Zainspiruj się na Blogu Ekspertów
Chcemy dzielić się naszą wiedzą i pasją. Dlatego zaczęliśmy tworzyć nasz Blog Ekspertów Cardilla. Jeżeli znajdziesz tu coś dla siebie ciekawego lub inspirującego, będzie to dla nas ogromna satysfakcja! Czekamy też na Twój feedback - jeżeli chciałbyś się podzielić z sami swoimi uwagami, będzie to dla nas bardzo cenne.